Rodinný právník řeší

  • situace spojené s řízením nebo provozem vozidla
  • situace související s domácností
  • situace v běžném občanském životem
  • situace na cestách

Vytvořit nabídku

Rodinný právník

Potřebujete poradit ve sporech, které nám v mnoha případech přináší každodenní život? Máte problémy v zaměstnání, se sousedy, v rodině? Rodinný právník Vám pomůže a bez dalších příplatků Vám zajistí právní zastoupení a uhradí i právní náklady v jakémkoli právním sporu. Za minimální cenu pomůže zachránit velké hodnoty. Rodinný právník využívá širokou síť advokátů, specializovaných v různých oblastech práva. V případě potřeby lze využít jeho služby i jako preventivní pomoc, např. konzultace s odborníkem na právo, ještě před podpisem smlouvy. Unikátní produkt Rodinného právníka nabízíme ve spolupráci s AXA Assistance.

Rodinný právník ochrání vaše práva:

  • V případě, že dostanete pokutu za dopravní přestupek, se kterou nebudete souhlasit.
  • Ve sporu o náhradě škody s pojišťovnou
  • Při jakémkoli sporu, který by vznikl u provozu vozidla (oprava, nehoda atd.)
  • Pomoc se smlouvou, potvrzení právní platnosti jakékoli smlouvy, kterou máte podepsat
  • V jakémkoli sporu se zaměstnavatelem (neplacení mzdy, neoprávněné rozvázání pracovního poměru, atd.)
  • Při sousedských a dědických sporech

Modelový příklad z oblasti motorismu

Necháte si automobil opravit v opravně či servisu. Ihned po opravě a po vyzvednutí se však automobil porouchá znovu. Autoopravna / servis odmítne provést novou opravu na vlastní náklady. Co teď? K pomoci slouží právní ochrana! Na základě pouhého zavolání se Rodinný právník spojí přímo s autoopravnou / servisem a připomene jim Vaše práva. Pokud spor vyžaduje, aby byl proveden odborný posudek ke stavu Vašeho vozidla, Rodinný právník nejenže zajistí jeho vypracování, ale rovněž uhradí cenu za jeho vypracování až do výše limitu pojistného plnění, tedy do 500 tisíc korun.

Vytvořit nabídku

Pojištění - doplňující informace

Aktuality pro Vás

Proč se při cestě na dovolenou nespoléhat jen na Evropský průkaz pojištění?

10. 02. 2016

Věděli jste, že Evropský průkaz pojištěnce mnohdy zdaleka nepokrývá to, co je v rozsahu cestovního pojištění? Buďte informovaní.

zobrazit celý článek

Náš systém šetří poradcům i klientům čas

09. 10. 2015

Veřejné srovnávače sice v reklamě vypadají lákavě, ale svou primitivností jsou pro poradce nepoužitelné. Doba se však mění a poradci mohou využívat k servisu klientů sofistikovaná řešení sloužící i k vytváření reziduálního příjmu. Takový od společnosti Salve Finance nabízí obchodní ředitel Petr Zapletal.

zobrazit celý článek

Připojte se k nám