Mějte svůj majetek v bezpečí

22.10.2013

Každý, ať už bydlí v domě nebo v bytě, má ve svém domě řadu věcí, které mají určitou hodnotu, a tak by mělo být jeho cílem je samozřejmě co nejvíce ochránit. V tomto ohledu sice mohou pomoci různé bezpečnostní systémy, ale ne vždy přinesou požadovaný efekt. Tím nejdůležitějším je totiž to, abyste za případný ukradený, nebo třeba i poškozený majetek dostali zpět především finanční prostředky, díky kterým si tak budete moci nové vybavení koupit. A právě to je výhoda pojištění majetku, se kterým souvisí i oblíbené pojištění domácnosti.

I to si nově můžete na našem portále velmi snadno a rychle sjednat, a jakékoliv neočekávané situace vás nechají naprosto v klidu. Ačkoliv jsme zmínili pouze možnosti krádeže, rozhodně to není ten jediný aspekt, proti kterému vás pojištění majetku může ochránit. Řada pojišťoven totiž počítá i s tím, že majetek může být poškozený třeba také vandalismem, nebo i přírodním živlem. I na to lze svůj majetek pojistit, a to za poměrně příznivé ceny, o kterých se můžete ihned sami přesvědčit.

Pokud se rozhodnete si svou domácnost pojistit, určitě uděláte dobře, jelikož poslední průzkumy jasně ukazují, že počet krádeží stále stoupá. Dobré je také nezapomenout zohlednit i případné sklepní prostory, které jsou v tomto ohledu nejrizikovější. Ačkoliv jsme vyjmenovali ty nejčastější možnosti poškození nebo ztráty vašeho majetku, řada pojistek se vztahuje i na mnohem banálnější situace, jako například na to, že vám může nábytek poškodit třeba vytékající pračka nebo myčka, či další podobné situace, které jsou v mnoha domácnostech na denním pořádku. I s tímto vám pojišťovny mohou pomoci, a neměli byste tuto oblast podceňovat. Je to v první řadě váš majetek, a finanční prostředky vynaložené na nákup nového určitě nemusí být malé, a proto je lepší získat je od pojišťovny, než z vlastní kapsy.

Sjednejte si pojištění domácnosti právě teď!

Zdroj: SalvePojisteni.cz