5 důvodů, proč vybrat povinné ručení online

14.10.2014

Pokud kupujeme auto, a to ať už nové, nebo ojeté, máme jednu povinnost, a to uzavřít pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. To lze učinit přímo u prodejce, na pobočce pojišťovny, ale také online. Pojďme se tedy společně podívat, proč je právě poslední možnost tak výhodná.

1) Nejlevnější cena

Tím hlavním důvodem této volby je samozřejmě cena. Při online sjednání totiž máte možnost porovnat si jednotlivé pojišťovny, a vybrat tak snadno tu nejvýhodnější, a to právě z hlediska cenové nabídky. A jelikož jednotlivé pojistné se v rámci pojišťoven liší i o několik tisíc korun ročně, je to určitě dobrý důvod, proč se vydat touto cestou.

2) Výrazná úspora času

Kvůli uzavření pojistky není nutné kamkoliv chodit, a vše zvládneme z pohodlí našich domovů. Jediné, co stačí, je vyplnit základní údaje o vozidle, potvrdit návrh smlouvy, a dále už jenom pojistku zaplatit. Vytištění zelené karty je otázkou okamžiku, a poté už můžeme bez obav vyrazit.

3) Dobrý přehled o pojišťovnách a pojistných produktech

Jelikož v rámci online porovnávače vybíráme z několika pojišťoven, máme tak přehled nejenom o jejich cenách, ale i o nich samotných, a také o jednotlivých pojistných produktech. Můžete si tak snadno vybrat ten pravý, nebo si alespoň udělat přehled o možnostech, které vám jsou nabízeny.

4) Pojistku uzavřete kdykoliv a kdekoliv

Ne vždy je samozřejmě nutné uzavírat pojistku z domova. Díky tabletům a chytrým telefonům dnes není problémem sjednat pojistku třeba ještě před výjezdem z konkrétního autobazaru, nebo autosalonu. Stačí pouze připojení k internetu, a nic vám nebrání jít vstříc celému procesu.

5) Jistota pomoci s výběrem

A co je určitě další nejzajímavější výhodou? Rozhodně možnost nechat si poradit. A to v případě, kdy využijete právě náš web. Kdykoliv si totiž při porovnávání a výběru nebudete jisti, stačí zavolat na naši bezplatnou linku, kde vám ochotně a rychle poradíme.

Zdroj: Salve Pojisteni.cz